Відпочинок у виноградові
Hotel
JJ HOTEL
Готел у виноградові


Життя сучасної людини тісно пов'язане з подорожами. Приїжджаючи у Виноградів у справах бізнесу або заради вдалого відпочинку у Вас неодмінно виникне питання: де краще зупинитися? Якщо для вас важливо, щоб готель був близько до центру міста, номери відповідали високим стандартам якості, бездоганно працював обслуговуючий персонал, була можливість смачно поїсти, приємно відпочити і всі ці зручності коштували дійсно недорого, то ваш вибір неодмінно зупиниться на сучасному готелі "JJ - готель" У готелі є 15 затишних і оригінальних номерів.
Кожен з них не схожий на інші, але всі з супутниковим телебаченням, кондиціонером, холодильником, ванною або душовою кімнатами.
Є можливість замовити номери з одним або двома ліжками, в залежності від потреб, зупинитися в стандартному, напів-люкс або люкс-номері.
Сауна виноградів
Сауна
Теплий пар розслаблює м'язи, заспокоює нерви, під його впливом забувається щоденна суєта, відкладені справи і виснажливі автомобільні пробки. Вартість - 250 грн./год

Сауна, безсумнівно, додає здоров'я, знімає стреси, покращує настрій. Правильна циркуляція повітря, а також автоматична регуляція температури, дозволить Вам відчувати себе комфортно протягом усього перебування в сауні.
Контакти
Закарпатська обл., 90300, Виноградів
вул. Вакарова, 18
reserv@jjworld.com.ua
+38 (0314) 32-75-80;
+ 38 099 487 88 63